Uniview UNV 4MP ColorHunter OwlView Fixed Bullet IP Camera 4mm | IPC2314LE-ADF40KM-WP
0 out of 5
R1431,98 inc Vat
Key features
4MP resolution (2688×1520) at 25fps
4.0mm F1.0 fixed lens
ColorHunter technology with warm white light up to 30 metres
120dB True WDR for enhanced image clarity
Built-in microphone for audio recording
Supports MicroSD storage up to 256 GB
12V DC or PoE (IEEE 802.3af) power options
IP67-rated weatherproof housing
3-axis adjustable bracket
Corridor mode (9:16 aspect ratio)
Availability: Out of stock Category:
Supported payment types:
Payments Image
Need Help? Chat with an Expert
Overview
Uniview No Analytics, PoE, 4.00mm, IP67, Built-in-Mic, WDR, Supports 256 GB Micro SD card