Uniview UNV 4MP LightHunter Fixed Bullet IP Camera 4mm | IPC2314SB-ADF40KM-I0
0 out of 5
R2512,29 inc Vat
Key features
4MP resolution (2688×1520) for detailed video
4.0mm fixed lens for focused field of view
LightHunter low-light technology for colour clarity at night
120dB Wide Dynamic Range for balanced exposure
Smart intrusion detection with human/vehicle classification
Ultra 265, H.265, and H.264 video compression
IP67-rated weatherproof housing for outdoor use
Availability: 7 in stock Category:
Supported payment types:
Payments Image
Need Help? Chat with an Expert
Overview
Uniview Smart Analytics, PoE, IR 80m, 4mm, IP67, Built-in mic, Micro SD Slot, Smart Intrusion