Vestwoods 51.2 V 100Ah (5.12kW) LiFEPO4 Battery | VW-BAT-LITH-VT48100E
R17076,24 inc Vat
Key Features:
Long design life of up to 15+ years @ 25℃
High-rate charge/discharge current @100A